Používame súbory cookies pre prispôsobenie obsahu webu a sledovania návštevnosti. Dáta o používaní webu zdieľame s našimi partnermi pre cielenie reklamy a analýzu návštevnosti. Viac informácií
Rozumiem

MENU

Roman Szabo

Realitný maklér

Telefon 0914 777 822
Telefon 0948 348 348


Eurovea Central 1, 5Star Offices Pribinova 4
811 09 Bratislava 1

Predstavenie makléra

Volám sa Roman Szabo a som tu preto, aby sme spoločne vyriešili Vaše nové bývanie a našli to správne miesto, pravý DOMOV pre Vás, a to všetko s úsmevom na tvári. Veľmi rád pracujem s ľuďmi, preto som sa rozhodol pre prácu realitného maklérka. Klienti vždy oceňovali môj individuálny prístup a nadštandardné informácie, ktoré odo mňa dostali. Od školských rokov som rád obchodoval a robil sprostredkovateľa v predajoch a v tomto povolaní som sa našiel preto to beriem vážne a profesionálne. Spoznáte to keď mi zavoláte. Mám radosť keď mi aj po rokoch ľudia zavolajú a ja im znovu pomôžem. Vždy sa snažím vcítiť sa do role ako predávajúceho tak aj kupujúceho a odľahčiť ich od starostí s predajom alebo nadobudnutím nehnuteľnosti.

Špecializácia

  • Byty
  • Domy

Referencie

3.5.2018
Dobrý deň,
chcem sa poďakovať a vysloviť spokojnosť s prístupom p.Szaba pri kúpe bytu. Počas celej doby kúpy bol veľmi ochotný, milý a ústretový. Jeho práca je profesionálna a zodpovedná. Naša spolupráca bola výborná a viem, že ak budem potrebovať opäť kúpiť, prípadne prenajať nehnuteľnosť, už teraz viem na koho sa obrátim.

p. KmeťováNehnuteľnosti makléra

Kontaktovať makléra Roman Szabo