Používame súbory cookies pre prispôsobenie obsahu webu a sledovania návštevnosti. Dáta o používaní webu zdieľame s našimi partnermi pre cielenie reklamy a analýzu návštevnosti. Viac informácií
Rozumiem

MENU

akad. arch. Jana Antalová, PhD.

Realitný maklér

Telefon 0914 777 820
Telefon 0948 348 348


Eurovea Central 1, 5Star Offices Pribinova 4
811 09 Bratislava 1

Predstavenie makléra

Ponúkam Vám profesionálne služby v spojení skúseného realitného makléra a architekta s dlhodobou architektonickou praxou. Od prvého kontaktu s klientom volím individuálny prístup odborného spracovania obchodného prípadu /predaja, prenájmu/ ale aj čisto ľudské porozumenie a komunikáciu. Inzerciu /fotografie, text/ spracujem na vysokej úrovni tak, aby zaujali záujemcov a dobre odprezentovali byt, priestor, dom, lokalitu. Pri obhliadkach predstavím nehnuteľnosť s vyzdvihnutím jej špecifík a ohodnotím ju aj z pohľadu architekta. Viem poradiť s prípadnými interiérovými úpravami alebo technickými riešeniami. Pri predaji nehnuteľnosti Vás prevediem profesionálne celým procesom od dohody zmluvy, vybavenia potrebných dokladov a úkonov, až po odovzdanie nehnuteľnosti novému vlastníkovi. Spolupracovať budem pri tom so skúseným právnikom našej RK a ponúknem tiež služby hypotekárneho špecialistu. S dôverou sa spoľahnite na náš tím pri dôležitej transakcii Vášho života, aby predaj a prevod nehnuteľnosti bol pre Vás bezproblémový a mohli ste pociťovať radosť a šťastie z úspešného obchodu.

Dohovorím sa po slovensky, česky, anglicky aj rusky: SK, CZ, GB, RU

Vizitkou mojej práce sú spokojní klienti, ktorí ma opakovane oslovujú a odporúčajú. Verím, že budete jedným z nich. Teším sa na Váš záujem, telefonát, e-mail.

Špecializácia

  • Byty
  • Domy
  • Komerčné

Referencie

26.5.2020
Ďakujeme spoločnosti EUROPA realitná kancelária Bratislava 1. a
realitnej maklérke pani Akad. arch. Jane Antalovej za spoluprácu pri
predaji našej nehnuteľnosti.
Ako klienti sme boli odbremenení od úloh spojených s predajom
nehnuteľnosti a priebežne sme boli realitnou maklérkou informovaní o
stave procesu predaja až do jeho úplného ukončenia.
Veľmi vysoko hodnotíme profesionálny, milý prístup realitnej maklérky,
jej ochotu a spoľahlivosť pri vyhľadávaní záujemcov o kúpu
nehnuteľnosti.
Odporúčame Vašu realitnú kanceláriu a prajeme veľa spokojných
zákazníkov.

R.K.
5.12.2019
Prajem pekný deň, pani Antalova.Rad by som Vam touto cestou podakoval za vysoko profesionalny postup pri sprostredkovani predaja mojej nehnutelnosti a vyjadril spokojnost s Vasou pracou. Ocenujem Vasu pomoc, ochotu, ustretovost, zodpovedny a ludsky pristup, ako aj efektivnu komunikaciu od zaciatku az do konca celeho procesu predaja.

Zelam Vam vela uspechov vo Vasej praci.S priatelskym pozdravomDusan
19.10.2017
Vážená pani akad. arch. Jana Antalová, PhD.,
Vážený team RK EUROPA,

dovoľujem si Vám touto cestou vyjadriť veľké poďakovanie za vysoko profesionálny prístup, za odvedenú prácu, ochotu, ústretovosť, trpezlivosť a záujem vždy nám byť pri realizácii predaja nehnuteľnosti nápomocná/í až do samotného podpísania finálnej zmluvy. Nesmierne si to vážim a prajem Vám a Vašej RK veľa ďalších spokojných klientov.
S pozdravom a kladnými odporučeniami na Vašu RK, 
vďačná klientkaNehnuteľnosti makléra

Kontaktovať makléra akad. arch. Jana Antalová, PhD.