Používame súbory cookies pre prispôsobenie obsahu webu a sledovania návštevnosti. Dáta o používaní webu zdieľame s našimi partnermi pre cielenie reklamy a analýzu návštevnosti. Viac informácií
Rozumiem

MENU
Zavrieť mapu
Foto
550 EUR za mesiac

C - Úsporná
Počet obrázků24
Dva byty so spoločným vstupom čiastočne zariadené výťah blízko Račianskeho mýta - prenájom
 • 3+1
  Dispozícia
 • Osobné
  Vlastníctvo
 • 70 m2
  Plocha
 • 6
  Poschodie
 • Tehlová
  Budova

Dva byty so spoločným vstupom čiastočne zariadené výťah blízko Račianskeho mýta - prenájom

Račianska, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III

Prenájom: dva byty so spoločným vstupom, čiastočne zariadené, zrenovované, 1-izb. a 2-izb. byt, spolu 70 m2, 6. posch. z 6, výťah, tehlový dom, Račianska ulica neďaleko Račianskeho mýta, Nové Mesto.

Výnimočná ponuka 3 izbového bytu, ktorý sa skladá z dvoch samostatných jednotiek. Vhodný pre rodinu, alebo spriaznené osoby. Byt bol zrenovovaný a je čiastočne zariadený. Zo spoločnej predsienky sa vľavo nachádza byt s dvoma samostatnými izbami, orientovanými do tichého dvora. V predĺžení vstupnej chodby je umiestnená kuchynka s drezom, chladničkou a dvojplatničkou. Kúpeľňa má zariadenie skrinkou s umývadlom, zrkadlom, sprchou, wc misou, nachádza sa tu aj ohrievač vody, pod ktorým je miesto na práčku. V prípade rodinného bývania možno tieto priestory využívať ako nočnú časť so spálňami. V pokračovaní spoločnej predsienky sa prechádza do 1 izbového bytu. Priestor sa otvára do podkrovia s priznanou drevenou konštrukciou, čo vytvára jedinečnú atmosféru. Pri vstupe je kuchynský kút vybavený elektrickou varnou platňou, drezom, chladničkou a práčkou. Pracovnú plochu ponúka barový pult, vhodný aj na stolovanie. Izbu presvetľujú dve strešné okná, pod nimi sú zabudované skrinky na odkladanie vecí. Na stene je umiestnený televízor. Pod hrebeňom strechy máte druhé podlažie využiteľné ako skladovací priestor. Šatníkovými skriňami je vyčlenený priestor s umývadlovou skrinkou a sprchou. Wc je samostatné pri vstupe. Túto klimatizovanú časť možno využívať ako obývaciu izbu 3 izbového bytu, alebo ako 1 izbový byt.
Tehlový bytový dom sa nachádza v dobrej lokalite neďaleko Račianskeho mýta. V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť, obchody, služby a veľký park. Výborné dopravné napojenie máte autom aj mhd. Za domom vo dvore možno parkovať.
Byt je vhodný pre 2-3 osoby, prípadne s dieťaťom. Zvieratá nie. K dispozícii ihneď.

Cena mesačného nájmu bytu je 550 Eur.
Zálohová platba na poplatky je vo výške 40 Eur mesačne/ 2 osoby + elektro podľa spotreby (cca 130 Eur/2 osoby: el. kúrenie, klimatizácia, el. zásobník teplej vody, el. varná platňa).

Kontakt na Licencovaného realitného makléra NARKS: akad. arch. Jana Antalová, PhD., 0914 777 820, jana.antalova@rkeuropa.sk

Informácie o nehnuteľnosti

Okres
Bratislava III
Obec
Bratislava-Nové Mesto
Ulica
Račianska
Dátum aktualizácie
14.7.2021
Kategória
Byty
Číslo podlažia v dome
6
Dispozícia bytu
3+1
Vlastníctvo
Osobné
Stav objektu
Čiastočná rekonštrukcia
Budova
Tehlová
Počet podlaží objektu
6
Zástavba
Obchodná a obytná
Telekomunikácie
Internet, Káblová televízia
Doprava
MHD
Energetická náročnosť
C - Úsporná

Kontaktovať makléra