Používame súbory cookies pre prispôsobenie obsahu webu a sledovania návštevnosti. Dáta o používaní webu zdieľame s našimi partnermi pre cielenie reklamy a analýzu návštevnosti. Viac informácií
Rozumiem

MENU

Každý deň ľudom sprostredkujeme nové bývanie, tým ktorí nemajú prostriedky, či šťastie sme chceli pomôcť tiež.

9. 8. 2017

Ako realitná kancelária sprostredkujeme ľudom nové bývanie každý deň. Ľudom, ktorí si to môžu dovoliť, avšak nie každý z nás má to šťastie. Pomáhame ľudom, ktorí hľadajú svoje nové hniezdočko a pokoj domova, kde načerpajú silu a vnútornú energiu.

Avšak treba pomôcť aj tým ktorí nemajú strechu nad hlavou, ktorí padli a ocitli sa skutočne v nepríjemnej situácii, niekedy ani nie vlastným pričinením. V situácii, ktorú si mnohí z nás ani nedokážeme predstaviť. Tam je pomoc viac než vítaná.

EUROPA realitná kancelária sa tento rok po prvýkrát rozhodla zapojiť do charitatívnej akcie – zbierky, ktorú pravidelne organizuje Zbor Dobrovoľníkov Maltézskeho Rádu. V spolupráci so Zborom Dobrovoľníkov Maltézskeho Rádu, pre ktorých je príznačná pomoc chorým, chudobným a utláčaným, bez rozdielu náboženstva alebo rasy sme pomohli 4 útulkom pre ľudí bez domova. Dňa 9. Augusta sme sa zúčastnili na charitatívnej akcii, kde sme podali pomocnú ruku, a útulkom darovali materiálnu pomoc.

Nemusíte ísť ďaleko, aby ste niekomu pomohli. Pomoc, je vítaná a koniec koncov potrebná každý deň. Pomôžte aj vy niečím malým zlepšiť deň niekomu, kto nemá každý deň dôvod na úsmev.

Viac informácií o nás a našich službách na: http://www.rkeuropa.sk/kontakt-bratislava-1/

Autor: Pavel Beneš