Referencie | EUROPA realitná kancelária

banner-image

Referencie

Home > Referencie

Referencie klientov EUROPA realitná kancelária

Zakladáme si na osobnom prístupe ku každému klientovi, bez ohľadu na typ a veľkosť nehnuteľnosti, čo je jeden z dôvodov, prečo sme za dobu fungovania našej spoločnosti získali tisícky spokojných zákazníkov. Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá, preto vám ponúkame ukážku, ako pre klientov pracujeme.

Skúsenosti našich klientov si môžete prehliadnuť nižšie.

Referencie klientov EUROPA realitná kancelária – Bratislava I

Referencie klientov EUROPA realitná kancelária

029_zuzana_hirlanderova

Zuzana Hirländerová, Centrála

Dobrý deň.

Aj my by sme sa Vám chceli veľmi pekne poďakovať za profesionálny prístup. Budeme pozitívnu referenciu na Vás určite posúvať ďalej. Vážim si najmä dôslednosť v sľúbených úlohách, ústretový prístup a ochotu odpovedať na otázky. Prajeme Vám všetko dobre v pracovnom aj súkromnom živote.

S pozdravom

Martina Kocunová a Erik Kulíšek

125_roman_szabo

Roman Szabo, pobočka Bratislava I.

Chcela by som sa poďakovať pánovi Romanovi Szabovi za sprostredkovanie kúpy bytu na Bučinovej v Bratislave. Za jeho priateľský a profesionálny prístup a ochotu vždy pomôcť. Do budúcnosti prajem veľa spokojných klientov.

Viera Skukálková

066_dana_polanska-1

Dana Polanská, pobočka Bratislava I.

Dobrý deň, p. Polanská.

Ešte raz Vám chcem poďakovať za Vašu ochotu, ústretovosť, odborný prístup, profesionalitu, promptné jednanie pri vyskytnutých problémoch spojených s kúpou, predajom, odovzdávaním nehnuteľnosti a v neposlednom rade pri Vašom odporúčaní finančného sprostredkovateľa ohľadne financovania nehnuteľností, budem Vás odporúčať aj iným. Pekný deň prajem.

S pozdravom

Dalibor Klobučník

125_roman_szabo

Roman Szabo, pobočka Bratislava I.

Rada by som Vám, pán Szabo, poďakovala za zodpovedný, profesionálny, promptný a hlavne proaktívny prístup. Oceňujem predovšetkým dodržanie termínov a informovanosť o priebehu počas celého procesu. Osobne som uvítala aj časovú flexibilitu. Výborná spolupráca, moje očakávania boli splnené. Vďaka.

Marta Mozsiová

028_tomas_hudak

Ing. Tomáš Hudák, pobočka Bratislava I.

Dobrý večer.

Pán Hudák, dlho sme s manželkou uvažovali nad bytom a nakoniec sme sa rozhodli, že budeme hľadať iný byt. Dôvodom je najmä stav bytovky a veľmi zlý pocit z možností zmien v tomto konkrétnom dome. 
Veľmi si cením Váš vysoko profesionálny prístup a ochotu a dúfam, že na nás pre toto naše rozhodnutie nezanevriete. 
Prajem Vám pekné prežitie sviatkov.

S pozdravom

026_klaudia_sileov

Klaudia Šilleová, pobočka Bratislava I.

Dobrý deň prajem,

touto cestou by som sa chcela poďakovať realitnej kancelárii Europa pobočka BA I, pri kúpe bytu, konkrétne pani konateľke Klaudii Šilleovej, ktorá mi veľmi pomohla, hlavne za jej profesionalitu, odbornosť, presnosť, milý prístup a cenné rady. Pri kúpe bytu za mňa všetko vybavila, včetne zmlúv, úveru, katastra. Všetkým mojim známym, odporúčam práve túto realitnú kanceláriu. Hodnotím veľmi pozitívne.

S pozdravom

Táňa Kuželová

066_dana_polanska-1

Dana Polanská, pobočka Bratislava I.

Ďakujeme realitnej maklérke pani Polanskej za sprostredkovanie predaja bytu. Jej služby oproti ostatným maklérom sa nám osvedčili najviac, priniesla viac vážnych záujemcov na obhliadku, z ktorých bol jeden aj náš konečný kupca. Taktiež ďakujeme realitnej kancelárii a jej právnikovi za sprostredkovanie predaja a vybavenia potrebných záležitosti súvisiacich s predajom. Ich služby môžem len všetkým odporučiť, určite budú spokojní. 

Majte sa krasne a nech sa vam dari

Eva Kaderová

029_zuzana_hirlanderova

Zuzana Hirländerová, pobočka Bratislava I.

Milá pani Hirländerová.

Napriek tomu, že sa nám nepodaril žiadny obchod, ďakujem Vám za vysoko profesionálnu prácu, veľmi slušný a príjemný prístup. Veľmi rada Vás odporučím svojim známym ďalej, máte vo mne svojho nadšeného zákazníka. 

Prajem Vám veľa obchodných i osobných úspechov v živote.

Lubica Holešová Ing.

029_zuzana_hirlanderova

Zuzana Hirländerová, pobočka Bratislava I.

Ďakujem pani Ing. Hirländerovej za prácu maklérky pri predaji môjho bytu, ktorá bola promptná, ústretová, iniciatívna pri hľadaní potenciálnych kupcov, aj pri riešení samotného predaja. Určite odporučím známym, keď budú potrebovať podobné služby.

Ešte raz ďakujem.

Knappová

Partneri:

NARKS-LRK     gepard     Orange     Effective Management     AUTO LAMAČ     LEASPLAN