O spoločnosti | EUROPA realitná kancelária

banner-image

O spoločnosti

Home > O spoločnosti

O spoločnosti

S nami nekupujete iba byt, alebo dom, ale domov. Odvážne tvrdenie? Presvedčte sa sami.

EUROPA realitná kancelária

Chcete nielen predať či prenajať svoju nehnuteľnosť (byt, dom, chatu, pozemok, nebytové priestory a iné nehnuteľnosti), ale urobiť tak s právnou a finančnou istotou? Ak áno, potom ste na správnej adrese.

Radi by sme našou činnosťou prispeli k celkovému zvýšeniu dôvery v realitné kancelárie na Slovensku.
Preto všetko zaisťujeme nielen podľa zákona a dobrých mravov, ale aj podľa etických zásad spoločnosti.

EUROPA realitná kancelária, s. r. o. je tu pre vás už od roku 1997, a to najskôr ako združenie fyzických osôb a od roku 1999 ako obchodná spoločnosť. Zaoberáme sa predajom i prenájmom bytov, domov, či komerčných priestorov, predajom pozemkov a developerských projektov na Slovensku a v Českej Republike. Svoje skúsenosti a znalosti posúvame ďalej našim kolegom v jednotlivých franchisingových pobočkách pod záštitou EUROPA realitná kancelária. Vďaka viac ako 40 pobočkám sme ku Vám stále bližšie a naše služby máte na dosah ruky.

Spoločnosť už od svojho založenia bola zameraná na kvalitu, nie kvantitu, a preto sa u nás stretnete vždy s osobným prístupom všetkých pracovníkov realitnej kancelárie. Dôraz na kvalitu je vidieť z celej činnosti spoločnosti, či už rýchlosťou zaradenia nehnuteľnosti do ponuky, preverenia všetkých ponúk osobnou prehliadkou makléra, vrátane zhotovenia profesionálnych fotografií, až po zaistenie bezpečnej finančnej transakcie pri samotnom prevode nehnuteľnosti.

Zakladáme si na profesionalite, ochote a rýchlosti – kvalitný a pohotový servis pre klienta je pre nás najdôležitejší, preto stačí, ak sa nás obrátite a my pre vás zariadime:

  • osobnú návštevu nehnuteľnosti
  • poradenstvo týkajúce sa ceny a daňovej problematiky
  • nafotenie nehnuteľnosti, vrátane videoprezentácie
  • sprostredkovanie všetkých dôležitých informácií, vypracovanie potrebných zmlúv
  • zaradenie do rozsiahlej inzercie, následné oslovenie klientov z našej databázy
  • zaistenie notára, zápis do katastra nehnuteľností až po prevod dodávok energií na nového majiteľa alebo nájomcu.

Okrem zaistenia komplexných služieb kupujúcim a predávajúcim Vám aj aktívne poradíme v našej bezplatnej právnej poradni pre realitný trh, ktorá je určená ako pre verejnosť, tak aj pre súdy, médiá, odborné časopisy a iné. Taktiež pre našich klientov zabezpečujeme ZDARMA trhový odhad ceny nehnuteľnosti.

Partneri:

NARKS-LRK     gepard     Orange     Effective Management     AUTO LAMAČ     LEASPLAN