NARKS | EUROPA realitná kancelária

banner-image

NARKS

Home > NARKS

NARKS

„ Záleží nám na profesionalite realitných kancelárií na Slovensku. Preto je EUROPA realitná kancelária dlhoročným členom profesnej organizácie NARKS. Zároveň patríme medzi prvých licencovaných členov NARKS. “

Základným cieľom NARKS je integrácia realitných kancelárií Slovenska v rámci trhu s nehnuteľnosťami, ich prosperita, presadzovanie ich záujmov, vzájomná spolupráca členov vo všetkých oblastiach obchodovania s nehnuteľnosťami, využívanie nových poznatkov v súvisiacich odboroch pre potreby členov asociácie a zvyšovanie kvality služieb nimi poskytovaných a ochrana spotrebiteľa. Medzi najdôležitejšie úlohy patrí novelizácia legislatívnych podmienok súvisiacich s realitnou činnosťou a zvyšovanie profesnej úrovne pracovníkov realitných kancelárií, členov NARKS.

Asociácia nadväzuje kontakty s európskymi a zámorskými organizáciami podobného zamerania. Je členom európskej konfederácie obchodníkov s nehnuteľnosťami C.E.I. so sídlom v Brusseli, podpísala protokoly o spolupráci s americkou Národnou asociáciou obchodníkov s nehnuteľnosťami (NAR), s Maďarskou asociáciou, s Asociáciou realitných kancelárií Českej Republiky (ARK ČR). NARKS organizuje odborné konferencie s medzinárodnou účasťou a veľtrhy nehnuteľností.

Vzhľadom na to, že k základným princípom NARKS patrí združovanie realitných kancelárií na celom území Slovenska, je asociácia otvorená pre spoluprácu so všetkými subjektami pôsobiacimi na trhu s nehnuteľnosťami, ktoré kladú dôraz na vysokú profesionálnu úroveň a etické zásady pri svojej činnosti.

NARKS_Certifikat_Licencia_RK_Centrala

Partneri:

NARKS-LRK     gepard     Orange     Effective Management     AUTO LAMAČ     LEASPLAN