Kontakt Bratislava - Dúbravka | EUROPA realitná kancelária

banner-image

Kontakt Bratislava - Dúbravka

Home > Kontakt Bratislava – Dúbravka

EUROPA realitná kancelária Bratislava – Dúbravka


EUROPA realitná kancelária
Bratislava – Dúbravka

Poskytneme Vám bezplatné poradenstvo pri predaji nehnuteľnosti, zavolajte nám: +421 914 77 88 99

Sme certifikovaní odborníci na trhu s realitami.

NARKS logo

Zavolajte nám: +421 914 77 88 99

Sme certifikovaní odborníci na trhu s realitami.

NARKS logo

„Život nie je problém, ktorý treba vyriešiť, ale realita, ktorú treba zažívať.“ – Aischylos

Sme tím ľudí nadšených pre svoju prácu. Vieme, aká náročná vie byť predaj či kúpa nehnuteľnosti. Ale pre nás je práca potešením. Pomôžeme vám zvládnuť vaše životné situácie s istotou a radosťou Hoďte všetky starosti na realitných profesionálov.

Máme bohaté skúsenosti, nadobudnuté  dlhoročnou praxou a iný, osobný prístup ku každému klientovi. Ponúkame vám kompletný realitný servis vrátane popredajných služieb.

Chceme byť do roku 2019 najlepšou realitnou kanceláriou v Dúbravke. S nami maximalizujete cenu svojej nehnuteľnosti a skrátite svoj čas venovaný jej predaju na pár hodín. Sledujeme trendy na vyspelých realitných trhoch a hľadáme pre vás tie najlepšie riešenia. Sme EUROPA – iná realitná kancelária.

Za človeka hovoria činy, nie slová. Presvedčte sa…

Adresa: Polianky 5, 841 01 Bratislava
E-mail: dubravka@rkeuropa.sk
URL: www.rkeuropa.sk/kontakt-ba-dubravka
IČO: 46476041
DIČ: 1041916678
Rezervačný účet: SK29 0900 0000 0001 7373 1848

Kontaktujte nás:

kontaktný formulár dúbravka
Sending

Adresa: Polianky 5, 841 01 Bratislava
E-mail: dubravka@rkeuropa.sk
URL: www.rkeuropa.sk/kontakt-ba-dubravka
IČO: 46476041
DIČ: 1041916678
Rezervačný účet: SK29 0900 0000 0001 7373 1848

Vedenie pobočky

Ing. Zuzana Hirländerová Ing. Zuzana Hirländerová
konateľka spoločnosti
Mobil: 0914 778 899
zuzana.hirlanderova@rkeuropa.sk

hviezdazltahviezdazltahviezdazltahviezdazltahviezdazlta

Naše referencie

Pani Hirlanderova nám predala dve nehnuteľnosti a jej prístup bol vysoko profesionlny, nadštandardný, veľká ochota a veľmi ľudský, osobitný prístup. Veľká spokojnosť. ĎAKUJEME.

Magdaléna Mózová

Zdroj: FB 26. 04. 2017

Dobrý deň,

chceli by sme sa poďakovať pani Hirländerovej za profesionálny prístup pri predaji bytu na Galbavého ulici v Bratislave Dúbravke. Prajeme Vám veľa spokojných klientov a všetko dobré.

Jozef Jezerčák

S prácou realitného makléra pani Ing. Zuzany Hirländerovej sme veľmi spokojní. Od prvého kontaktu až po záver si počínala maximálne profesionálne, nezaťažovala nás zbytočnými povinnosťami a nehnuteľnosť sme s jej pomocou predali bez námahy a veľmi rýchlo. Ak by sme chceli v budúcnosti ešte niečo predať (ale už nemáme čo J), určite by sme sa opäť obrátili na Vašu realitnú kanceláriu.

S pozdravom

Elena a Juraj Brabcovci

Zdroj: FB 28. 10. 2017

Agentúru ako takú môžem len odporučiť, a p.Hirländerová je profesionál, ktorý má rád svoju prácu. V mojom prípade sa nám kúpa bytu trošku natiahla, ale čo sa týka celkových služieb p. maklérky, nemám absolútne čo vytknúť. A netýka sa to samotnej kúpy/predaju bytu, ale aj starostlivosť po predaji/kupe. Keď zákazník nemá čas vybavovať veci kvôli pracovnej vyťaženosti, je to ten pravý človek, ktorý vám veľmi ochotne pomôže so všetkým. Ak budem v budúcnosti chcieť niečo riešiť s nehnuteľnosťami, určite si vyberiem práve ju.

Zdenka Maďaríková

Zdroj: FB 27. 10.2017 – 1i Novohorska, BA III . – Rača

Nikdy by som nebola verila, že kupovať byt s pomocou realitného makléra môže byť také jednoduché. Na Zuzanu Hirländerovú je absolútne spoľahnutie, všetko išlo akoby samo, pre mňa ako človeka, ktorý nemá vzťah k obchodným záležitostiam, to bol dar. Všetko bolo vybavené včas, precízne, ja som nemusela robiť takmer nič. Proste dokonalý komfort. Ďakujem.

Mgr. Gabriela Magová, PhD.

Zdroj: FB 30. 10. 2017

Rád by som sa pridal k pozitívnym hodnoteniam, taktiež sme boli veľmi spokojní prakticky so všetkým, s ústretovosťou, vystupovaním, ochotou, p.Hirländerová vybavila prakticky všetko, čo sa týkalo predaja bytu, nič nenechala na zákazníka a aj najmenšie nepríjemnosti neboli žiadnym problémom. Všetko bolo vybavené promptne, určite odporúčam!!!

MUDr. Ľubomír Soják

Zdroj: FB 29. 10. 2017

Hirländerovú by som určite odporúčal každému, kto predáva alebo kupuje nehnuteľnosť. Pri kúpe bytu bola vždy ochotná pomôcť a dokonca vybavila veľa dôležitých veci, ktoré si mal riešiť pôvodný majiteľ. Z našej strany 100-percentná spokojnosť.

Ing. Anton Vasko

Zdroj: FB 05. 11. 2017

Dobrý deň.

Máte moje najvyššie hodnotenie. Určite Vás budem odporúčať ústnym podaním. A stále zvažujem predaj bytu na Račianskej. Ak k tomu príde, budete Vy prvá.

Všetko dobré, nech sa darí. 

Mikuláš

Milá pani Hirländerová. 

Napriek tomu, že sa nám nepodaril žiadny obchod, ďakujem Vám za vysoko profesionálnu prácu, veľmi slušný a príjemný prístup. Veľmi rada Vás odporučím svojim známym ďalej, máte vo mne svojho nadšeného zákazníka.  Prajem Vám veľa obchodných i osobných úspechov v živote. 

Ing. Lubica Holešová

Ďakujem pani Hirländerovej za profesionálny prístup a ochotu pomôcť v každej situácii. Neviem, či som vôbec niekedy zažila lepší prístup v službách, ako v prípade pani Hirländerovej. RK budem určite ďalej doporučovať svojim známym. Boli sme veľmi spokojní. Ak budem niekedy potrebovať služby RK, určite oslovím práve RK Europa. Ďakujem.

Emília Kvasnicová

Dobrý deň,

Aj my by sme sa Vám chceli veľmi pekne poďakovať za profesionálny prístup. Budeme pozitívnu  referenciu na Vás určite posúvať ďalej. Vážim si najmä dôslednosť v sľúbených úlohách, ústretový prístup a ochotu odpovedať na otázky. Prajeme Vám všetko dobre v pracovnom aj súkromnom živote. 

S pozdravom

Ing. Martina Kocunová a Erik Kulíšek

Ďakujem pani Ing. Hirländerovej za prácu maklérky pri predaji môjho bytu, ktorá bola promptná, ústretová, iniciatívna pri hľadaní potenciálnych kupcov, aj pri riešení samotného predaja. Určite odporučím známym, keď budú potrebovať podobné služby. Ešte raz ďakujem.

Knappová

Pani Zuzka, prajem vám pekný deň.

Prišli sme v poriadku. S tým taxi to bol dobrý ťah. Celkove, a to som chcel pred vami smeknúť klobúk, celkove ste to mali perfektne zorganizované. Jedno zapadalo do druhého, správne načasované. Proste PROFIK.

Takže veľmi pekne ďakujem a prajem vám pekný deň

Sloboda

Partneri:

NARKS-LRK     gepard     Orange     Effective Management     AUTO LAMAČ     LEASPLAN