BAE | EUROPA realitná kancelária

banner-image

BAE

Home > BAE

Business Academy EUROPA – vzdelávanie profesionálov

BAE-SKJedným zo strategických pilierov spoločnosti EUROPA realitná kancelária je poskytovať nadštandardný servis všetkým svojim zákazníkom a pozdvihnúť úroveň práce realitného makléra na úroveň vyspelých zahraničných realitných trhov. Preto bola založená vlastná vzdelávacia inštitúcia Business Academy EUROPA.

Aby sme si boli stopercentne istí úrovňou všetkých našich maklérov, pristúpili sme k rozsiahlemu preškoleniu a testovaniu celej siete EUROPA formou intenzívnych celodenných školení a písomných testov a stanovením konkrétnych cieľov pre jednotlivé dosiahnuté úrovne maklérov v praxi.

Business Academy EUROPA využíva mnohých vzdelávacích nástrojov s cieľom dosiahnuť špičkovú kvalitu poskytovaných služieb. Popri pravidelných celodenných školeniach sú organizované praktické workshopy, maklérom sú k dispozícii video a audio tutoriály, kvalitné skriptá a nástroje pre prax.

Dosiahnutú úroveň našich maklérov budeme transparentne prezentovať verejnosti, a to formou prideľovania hviezdičiek a úrovne dosiahnutého vzdelania vrátane zvládnutia praktických cieľov na našich webových stránkach.

Každý maklér môže dosiahnuť týchto profesijných úrovní:

  • realitný maklér (1 a 2 hviezdičky)
  • certifikovaný realitný maklér (3 hviezdičky)
  • certifikovaný maklér senior (4 hviezdičky)
  • certifikovaný maklér profesionál (5 hviezdičiek)

Certifikovaní makléri musia preukázať svoju vyspelosť a odbornosť splnením stanovených cieľov priamo vo svojej praxi a potom im spoločnosť tento status prizná. Medzi najväčšie ciele a výzvy Business Academy EUROPA patrí formovať a vytvoriť metodiku nadštandardného servisu poskytovaného všetkým klientom siete EUROPA realitná kancelária. Každý klient musí dostať kvalitný, profesionálny a vysoko efektívny servis, a to bez výnimky. Pretože budeme pozorne sledovať, či je tento servis plnený, má každý náš klient právo reklamácie a právo výmeny makléra a jeho reklamácia bude okamžite riešená priamo centrálou spoločnosti.

Business Academy EUROPA čerpá z podrobnej znalosti realitného trhu, inšpiruje sa a preberá praktické skúsenosti od najlepších realitných profesionálov v rámci svojej siete aj mimo nej a pravidelne preberá užitočné a v praxi použiteľné informácie zo špičkových zahraničných vzdelávacích inštitúcií. Lektormi akadémie sú skúsení makléri s dlhoročnou praxou, s najvyšším odborným vzdelaním (CRM-ISO) a s preukázateľnými výsledkami.

Uvedomujeme si, že úroveň vzdelávania je v rade aj veľkých spoločností na veľmi nízkej úrovni a často prevláda najmä expanzia za každú cenu a dosiahnutie obratu akýmkoľvek spôsobom. Tento prístup končí v umiestňovaní nekvalitne spracovaných zákaziek na realitné portály, v zamestnávaní armády maklérov-brigádnikov bez riadneho zaškolenia, praxe a zázemia a v poskytovaní nedostatočného servisu zákazníkom. To realitný trh dlhodobo poškodzuje a zákazníci strácajú dôveru v realitné kancelárie. EUROPA realitná kancelária touto cestou nešla, nejde a nepôjde. Dobre si uvedomuje, že kvalita je jediným objektívnym aktívom, ktoré jej zaručí stabilitu, nadštandardnú úroveň a lojalitu všetkých našich klientov, ktorí sa k nám budú radi vracať.

Naším cieľom je túto špičkovú kvalitu definovať, naučiť a presadzovať v každodennej praxi našich maklérov. Len tak sa časom realitný trh priblíži štandardu vyspelých realitných trhov a práca realitného makléra dostane punc vysoko odbornej profesie.

Ing. Gabriel Šille

Riaditeľ Business Academy EUROPA

Partneri:

NARKS-LRK     gepard     Orange     Effective Management     AUTO LAMAČ     LEASPLAN